Правила конкурсу. Для дівчат!

Онлайн-кастинг на третій сезон модельного реаліті «Топ-модель по-українськи».

Перегони за місце у проекті «Топ-модель по-українськи» розпочато! У тебе є всі шанси перемогти на онлайн-кастингу! Лідер голосування автоматично до 15-ки учасників нового сезону модельного реаліті.
Не зволікай! Заповнюй заявку просто зараз! У тебе є всі шанси на перемогу!

Початок онлайн-кастингу 22 січня 2019 року. Закінчення – 11 березня 2019 року
У кастингу можуть брати участь дівчата віком від 16 до 30 років!

Етап 1 Прийом заявок
Дати: 22 січня – 14 лютого 

Усі поля форми реєстрації необхідно заповнити.
Фото мають відповідати вимогам: формат jpeg, розмір до 8 Мб. 2 фото, одне з яких портретне, друге на повний зріст.

Приклад фото

polniy-rost_300_500portret_300_300

Усі анкети перед публікацією на сайті проходять модерацію редакцією сайту.

Анкета з’являється на сайті лише в разі її відповідності всім вимогам!
Заявки приймаються лише у встановлені терміни (з 22 січня до 6 лютого включно). Заявки, що будуть завантажені на сайт після 5 лютого, розглядатися не будуть.

Етап 2
Голосування. Визначення 100 лідерів.
15 лютого – 20 лютого (6 днів)
Голосування на сайті за всіх, хто подав заявки і пройшов модерацію на першому етапі.

Можливість голосувати доступна лише зареєстрованим на сайті користувачам. Проголосувати можна один раз на годину за кожного з учасників онлайн-кастингу.

У фіналі другого етапу за результатами голосування буде визначено 100 лідерів голосування, які й потрапляють на третій етап онлайн-кастингу. При підбитті підсумків враховуються голоси, які надійшли в період з 15 лютого до 20 лютого включно (до 18:00)

Етап 3
Вибір команди проекту «Супермодель по-українськи».
20 лютого – 23 лютого
Зі 100 учасників онлайн-кастингу команда проекту вибирає 30-ку учасників. 30 учасників потрапляють на наступний, фінальний етап онлайн-кастингу і отримують завдання – зняти про себе короткий ролик-презентацію (формат відео mp4).

Фіналістам необхідно в термін з 23 лютого по 25 лютого включно зняти і вислати відеороботи (зняти про себе короткий ролик-презентацію, формат відео mp4). Відео необхідно залити на будь-який обмінник файлів та відправити посилання на пошту modelcasting@novy.tv. У назві листа вказати «Кастинг_дівчата» 

Усі учасники, які не надішлють свої відео до 25 лютого включно, позбудуться можливості йти далі. Їхні профілі видаляються з сайту. 

Етап 4. Фінал 11 березня
26 лютого – 11 березня
У 30-ці фіналістів усі набрані раніше голоси обнуляються. Голосування на фінальному етапі розпочинається з «чистого аркуша», за відеовізитки, які надіслали нам фіналісти. Можливість голосувати доступна лише зареєстрованим на сайті користувачам. Проголосувати можна один раз на годину за кожного з учасників онлайн-кастингу.
Учасник, чиє відео набере максимальну кількість голосів на сайті в період з 26 лютого по 11 березня (до 18:00), автоматично потрапляє до 15-ки учасників третього сезону проекту модельного реаліті і отримує шанс поборотися за перемогу і звання «Топ-модель по-українськи».

Переможця буде оголошено на сайті Нового каналу після перевірки голосів на предмет «накрутки», 12 березня.
На всіх етапах кастингу всі голоси будуть перевірятися адміністрацією онлайн-кастингу на предмет «накрутки». Усі учасники, на сторінках яких будуть помічені накручені голоси, виключаються.
Можливість голосувати доступна лише зареєстрованим на сайті користувачам. Проголосувати можна один раз на годину за кожного з учасників онлайн-кастингу.

ІНШІ УМОВИ

Організатор онлайн-кастингу:
Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВИЙ КАНАЛ»
Адреса: 01054, м. Київ, вул. Тургенєвська, д. 25. Тел.: 044-501-99-28
Код ЄДРПОУ 23530545.
Інтернет-сторінка онлайн-кастингу: https://model-kasting.novy.tv/
Кожен Учасник онлайн-кастингу гарантує, що йому належать усі права інтелектуальної власності та/або ним отримані всі необхідні дозволи за наданими ним фото- та відеоматеріалам (далі – матеріали), необхідним для участі в онлайн-кастингу. Учасник також гарантує, що надані ним матеріали не є предметом будь-яких претензій або позовів і гарантує дотримання усіх авторських та/або суміжних прав третіх осіб на об’єкти інтелектуальної власності, включені у відеоматеріали. У разі пред’явлення до Організатора онлайн-кастингу будь-яких претензій або позовів у зв’язку з порушенням прав на матеріали, Учасник врегулює такі претензії і позови самостійно і за свій рахунок, і відшкодує Організатору всі пов’язані з такими претензіями і позовами збитки.
Для можливості проведення онлайн-кастингу Учасник надає Організатору право на використання наданих Учасником матеріалів, необхідне для проведення онлайн-кастингу, в тому числі право на опублікування матеріалів на інтернет-сторінці онлайн-кастингу. Таким чином, матеріали будуть доступні необмеженій кількості осіб у будь-який час із будь-якого місця за їхнім вибором.
У разі перемоги Учасник передає Організатору право на публічний показ матеріалів.

Реєструючись для участі в онлайн-кастингу, Учасник надає Організатору свою згоду (в разі, якщо Учасником надаються персональні дані інших осіб – гарантує згоду таких осіб) на обробку наданих при реєстрації і/або, згодом, при проведенні онлайн-кастингу персональних даних, включаючи прізвище, ім’я, по-батькові, номери телефонів та адресу електронної пошти для цілей організації і проведення онлайн-кастингу, в тому числі передачу персональних даних Організатору та його афілійованим особам, а також, у разі обрання учасника переможцем онлайн-кастингу, публікацію його прізвища, імені та по-батькові, інших наданих учасником даних на інтернет-сторінці онлайн-кастингу.
Суб’єкти персональних даних користуються правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».

Авторизація Щоб взяти участь в конкурсі вам слід авторизуватись за допомогою однієї з соціальних мереж:
Погоджуюсь з правилами голосування і обробкою персональних даних
Авторизація Щоб взяти участь в голосуванні вам слід авторизуватись за допомогою однієї з соціальних мереж:
Погоджуюсь з правилами голосування і обробкою персональних даних
ДЯКУЄМО Вашу анкету успішно завантажено.
Яндекс.Метрика